Close
Banner_1_
Banner_2_
Banner_3_
previous arrow
next arrow

Čo u nás nájdete

Laminátové podlahy – ideálny základ pre váš domov – EGGER, KRONO ORIGINAL, KRONOPOL, CLASSEN, KRONOTEX, KRONOOFLOORING

Či už pre vašu spálňu, obývaciu izbu, alebo dokonca aj pre vašu kúpeľňu, snažili sme sa vybrať laminátové podlahy, ktoré vyhovujú potrebám moderných domov a bytov. S množstvom štýlov, ktoré vyhovujú všetkým priestorom, časovo úsporným inštaláciám a cenovým dostupnostiam. Laminátové podlahy sú ideálnym základom pre váš domov. U nás nájdete komplexný výber laminátových podlahovín v rôznych povrchových úpravách, hrúbkach a formátoch. Všetky laminátové podlahy majú spoločné tieto veci: vysokú trvanlivosť, jednoduché čistenie a vysoký stupeň individuality, a to všetko vytvára príjemné prostredie vo vašej domácnosti.

Tu sú niektoré z hlavných výhod laminátovej podlahy:

Laminát ponúka vysokú pevnosť a je odolný voči poškriabaniu, nárazom a opotrebovaniu.
Prirodzený vzhľad laminátových podláh dodáva vášmu domovu, či kancelárii prostredie, ktoré si prajete.
Vďaka jednoduchému klikaciemu systému je inštalácia laminátových podláh jednoduchá a trvácna.
Laminát neobsahuje miesto, kde by sa zdržoval prach a roztoče, takže je tento typ podlahy ideálny pre alergikov.
Laminát je odolný voči UV žiareniu – slnečné svetlo nezhoršuje farebnú stálosť.
Nespornou výhodou je nízka cena a vysoká kvalita.

V ponuke je nielen komplexný sortiment laminátových podláh, ale aj akékoľvek príslušenstvo, ktoré by ste mohli potrebovať na inštaláciu a údržbu laminátových podlahovín. Jedná sa napríklad o penové podložky pod podlahu, s možnosťou parozábrany, alebo bez nej. Soklové lišty, ukončovacie a prechodové profily aj vo farbe podlahy. K dispozícii ako drevené, PVC, alebo z tvrdeného polystyrénu s možnosťou premaľovania vo farbe stien. Ďalej čistiace prostriedky a prostriedky na údržbu a dokonalý vzhľad vašich podláh.

Máte otázky týkajúce sa laminátu?

Čo urobím s povrchovými škrabancami? Ako sa čisti laminát? Ktoré podložky pod podlahu potrebujem? Čo znamenajú rôzne klasifikácie opotrebovania? Na všetky tieto otázky a oveľa viac odpovedí nájdete na našej stránke, kde sa dozviete aj o užitočných tipoch na inštaláciu laminátových podláh!

ZAUJÍMAVOSTI – názov laminátová podlaha pochádza zo slova „lamina“, čo je latinský výraz pre „vrstva“.
Vrstvené zloženie tejto podlahovej technológie spája silné stránky dreva, papiera a živice. Odolná krycia vrstva je na povrchu. Chráni obraz dekoru, ktorý je buď vytlačený na papier, alebo priamo na dosku HDF. Aby sa zabránilo deformácii, na zadnú stranu
dosky sa aplikuje „protiťahový papier“.

Vinylové podlahy, kompozitné podlahy - nízka hlučnosť, ľahká údržba, vodeodolné - WINFLEX, KRONOXONIC, TARKETT, FATRACLICK, THERMOFIX

Je najvhodnejšia na podlahové vykurovanie

Spomedzi laminátových a drevených podláh má vinylová podlaha najnižší tepelný odpor a to iba 0,01 m2.K/W. Hodnota u laminátových podláh sa hýbe niekde okolo 0,05 – 0,07 m2.K/W a u drevených podláh až okolo 0,127 m2.K/W. Je teda jasné, že vinylová podlaha najlepšie vedie teplo a je priam ideálna na konštrukcie s podlahovým vykurovaním.

Je odolná proti poškodeniu pri vytopení

Tým, že je vinylová podlaha zo syntetického materiálu tak absolútne nereaguje na zmenu vlhkosti a teda nijak nezareaguje ani pri vytopení podlahy. Jednoducho ak vytopíte vinylovú podlahu, ktorá je riadne nalepená na cementovom alebo sadrovom podklade, tak sa nemusíte obávať akejkoľvek škody na podlahách. Podlahu utriete a vysušíte a môžete si ju ďalej užívať v plnej kráse, čo sa nedá povedať o laminátových a drevených podlahách. Zákazníci , ktorí majú doma nejaké to zvieratko si taktiež pochvaľujú vinylové podlahy z hľadiska ich odolnosti a veľmi praktickej údržby. Mnohí viete, že napríklad psí moč je extrémne agresívny a iba ťažko mu odoláva laminátová a drevená podlaha.

Ľahká výmena poškodenej lamely

Ak poškodíte vinylovú podlahu, respektíve vinylový dielec, tak jeho výmena je veľmi jednoduchá a rýchla (platí to pre nalepenú vinylovú podlahu). Jednoducho sa vinylový dielec nareže nožom, vytrhne sa z podlahy z pomedzi ostatných dielcov, vyčistí sa podklad od lepidla, nanesie sa nové lepidlo a nová vinylová lamela sa vlepí na miesto tej poškodenej. Hotovo. Takáto oprava trvá cca 20-30 min. A to upozorňujem, že celá oprava sa robí za plnej bytovej prevádzky, bez akéhokoľvek odsúvania nábytku či kuchyne, bez akéhokoľvek demontovania obvodových líšt a bez akéhokoľvek ďalšieho rozoberania podlahy. Však máte doma niektorí z vás vyštrbený nejaký kúsok laminátovej, alebo drevenej podlahy a nechce sa vám to vymeniť, lebo by ste museli všetko demontovať až po to konkrétne poškodené miesto? V tomto je vinylová podlaha geniálna.

Medzi ďalšie výhody vinylovej podlahy patrí napríklad nízka hlučnosť podlahy, ľahká údržba, väčšia odolnosť proti poškrabaniu, odolnosť proti poškodeniu podlahy pri páde predmetov na podlahu atď. Jasné, že keď ste zástanca prírodných materiálov tak si predsa nevyberiete vinylovú podlahu, ale siahnete po drevenej podlahe.

Ako tieto podlahy dnes odborná verejnosť a výrobcovia vlastne rozdeľujú? Celá skupina týchto dielcových podlahovín sa dá rozdeliť do nasledovných skupín :

  • Celovinylové podlahy
  • Kompozitné podlahy
  • Kombinované podlahy

Celovinylové podlahy. Ich zloženie tvorí prakticky z 95% PVC . Nosná doska vyrobená z PVC / pri hodnotnejších výrobkoch aj vystužená mriežkou – pri lisovaných vrstvených podlahách, alebo vrstvou zo sklených vlákien – pri extrudovaných podlahách / má na povrchu nalisovanú dekoračnú vrstvu a nad ňou ešte PU vrstvu, ktorá dáva budúcej podlahe je finálnu odolnosť proti opotrebeniu. Celková hrúbka takejto podlahy sa pri klikových podlahách pohybuje v rozmedzí od min. 4mm až po 5 mm a viac . Práve hrúbka nášlapnej povrchovej PU vrstvy určuje odolnosť podlahy proti opotrebeniu / ,, zodratiu ,, / a určuje aj ich zatriedenie do tzv. tried použitia :

  • 0,3 mm trieda použitia 31 – všetky bytové priestory a menej namáhané nebytové priestory
  • 0,4 mm trieda požitia 32 – všetky bytové a stredne namáhané nebytové priestory
  • 0,5 mm trieda použitia 33 – všetky bytové a intenzívne namáhané nebytové priestory


Ich výhody: Tichá, vodeodolná, na dotyk veľmi príjemná a teplá podlaha. Ľahko sa inštaluje, vyrába sa vo veľmi širokej palete dekorov v rôznych variantoch hrúbok a tried použitia. Prakticky každý predajca, ktorý má v ponuke podlahoviny ju má vo svojej ponuke.

Ich nevýhody: Vyrábajú sa z PVC, ktoré je ako materiál ťažko recyklovateľné / k dnešnému dňu sa vo svete zrecykluje iba 5% z celkového objemu výroby PVC /, energeticky výrobne náročné a obsahujúce zmäkčovadlá – látky , ktoré nie je možné biologicky odbúrať čím zaťažujú životné prostredie. Ďalšou značnou nevýhodou je tzv. fantómový efekt – je to efekt, kedy sa akákoľvek nerovnosť podkladu po čase objaví na povrchu podlahy. Z tohto dôvodu sú tieto podlahy veľmi náročné na kvalitu a rovnosť podkladu. Nevýhodu je aj ich nižšia tepelná stabilita. Pri zahrievaní mäknú a rozťahujú sa. Pri hodnotnejších výrobkoch je tento efekt znižovaný použitím už zmienených sklených vlákien. Vďaka novej vystuženej konštrukcii sa už výrobcom podarilo tepelnú rozťažnosť stlačiť pod 0,10% / podľa normy by tepelná rozťažnosť nemala presiahnuť 0,25% / ale ani to častokrát pri kombinácii s podlahovým vykurovaním, veľkou pokladanou plochou bez dilatácií, členitým priestorom a ťažkým nábytkom nestačí a podlaha sa vydúva, prípadne po schladení zasa vznikajú škáry. Na všetky tieto ,, neduhy ,, ale samozrejme existuje recept a každý dobrý podlahár sa s nimi po oboznámení sa s priestorom, kde sa bude podlaha realizovať a požiadavkami zákazníka na výsledný vzhľad dokáže vyrovnať.

Kompozitné podlahy označované aj RCB / rigid composite board / : Najmenej známa, ale do budúcnosti jednoznačne dominujúca alternatíva vodeodolných podlahových materiálov .

Podľa konštrukcie nosnej vrstvy ich rozdeľujeme na dve skupiny :

  • SPC / stone plastic composite / – ako už názov naznačuje jedná sa tu o zmes plastu / najčastejšie polypropylén / a minerálneho plniva / najčastejšie sadra /
  • WPC / wood plastic composite / na rozdiel od predchádzajúcej je v kompozitnej nosnej doske použité drevné vlákno


Celá konštrukcia podlahy je prakticky identický s ,, celovinylovým ,, prevedením, iba nosná PCV doska je v tomto výrobku nahradená doskou RCB / buď SPC , alebo WPC /

Práve vďaka novej stabilnej doske / tepelná rozťažnosť je menšia ako 0,05% / a pevnej doske sa výrobcom podarilo významne znížiť všetky nevýhody PVC podláh. Vývoj týchto produktov napreduje mílovými krokmi a odhaduje sa, že postupne nahradí veľkú časť predávaných ,, vinylových ,, podláh. Vývoj a výroba týchto noviniek v tomto období nabrala obrovskú expanziu noviniek. To je samozrejme častokrát spojené aj s neúspechmi výrobcov a výrobkov. Preto sa aj my / aj na základe vlastných negatívnych skúseností / snažíme zavádzať výrobky iba od dôveryhodných výrobcov, časom, trhom a recenziami požívateľov dostatočne preverené.

Kde teda sú tie najväčšie výhody týchto produktov?

  • Výhody: výrobok bez použitia PVC a teda aj zmäkčovadiel, 100% recyklovateľný s minimálnymi emisiami organických prchavých látok, pevný, stabilný  povrchovo rovnako príjemný ako jeho celovinylový predchodca, dotykovo teplý, vodeodolný, bez ,, fantómových ,, efektov s vynikajúcou tepelnou vodivosťou…
  • Nevýhody: výrobok je hlavne pri SPC prevedení výrazne ťažší ako jeho predchodca a preto aj prepravné náklady výrazne ovplyvňujú jeho výslednú cenu, ako novinka nie je zatiaľ vyrábaný v takom počte variant dekorov a povrchov a samozrejme mnoho nových prevedení bude znamenať aj mnoho nových ,, skúseností ,, výrobcov žiaľ aj na nás zákazníkoch.


Tretím typom podlahy, ktorá sa taktiež radí do tejto skupiny sú kombinované podlahy .
Kombinované z toho dôvodu, že ako nosná vrstva sa pri ich výrobe používa HDF doska z drevných vlákien a na ňu je v procese výroby nalepená vrstva vinylovej podlahy. Podlaha nie je vodeodolná a preto sa aj ťažko zrovnáva s dvomi predchádzajúcimi.

– kombinované vinylové klikové podlahy s HDF jadrom – sú robustnejšie, vďaka systému Megalock jednoducho montovateľné a cenovo prístupnejšie, počtom dekorov sa už dnes nedokážu vyrovnať celovinylovým a kompozitným podlahovinám. To čo pri nich ale určite zaujme je ich nižšia cena .


Ako si teda vybrať ?
Nie je jednoduché vyznať sa v spleti názvov, prevedení, parametrov, odporučení a cien. Ideálne je nájsť miesto, kde môžete na jednom mieste vidieť, vyskúšať a porovnať všetky tieto alternatívy. Pri porovnávaní cien konkurenčných výrobkov vždy porovnávať výrobky s rovnakými parametrami, hrúbkou, triedou použitia a zloženia. V neposlednej miere aj dobré rady predajcu, alebo montážnika, ktorý pozná budúce podmienky montáže by mali byť zohľadnené.

A cena … ? Tu zvádza myšlienka porovnávať ceny jednotlivých podlahových materiálov, my doporučujeme porovnávať v prvom rade hodnotu týchto materiálov /estetická hodnota, úžitkové vlastnosti, životnosť, úspora času a financií pri aplikácii, komfort a atraktivita/

Keď dáte do pomeru tieto parametre voči cene, zistíte, že vinylová podlaha je tá najlepšia investícia.

Pokiaľ teda nekupujete podlahu iba na pár rokov a chcete momentálne najhodnotnejší materiál ponúkaný na trhu, určite si pred definitívnym výberom pozrite a odskúšajte vinylové podlahy. Získate inšpiráciu, ktorá určite vaše rozhodnutie výrazne ovplyvní.

Drevené podlahy - teplé, prirodzené, upokojujúce

Vlastnosti, výhody a nevýhody drevených podláh

Drevo je z prírodných materiálov najobľúbenejšie. Dobre tlmí zvuk aj izoluje. Vyznačuje sa výbornými tepelnými a izolačnými vlastnosťami, čo je jeden z dôvodov, prečo sa vďaka moderným technológiám spracovania a úpravy jeho odolnosti, stáva čoraz vyhľadávanejším materiálom používaným pri výrobe podláh.

Drevo je veľmi špecifický, živý materiál – v priestore pracuje podľa podmienok, v ktorých sa nachádza. Reaguje na relatívnu vlhkosť vzduchu a na teplotu. Dá sa ľahko opraviť – stačí poškodené miesto prebrúsiť, znova ošetriť novým náterom laku resp. oleja.

Drevené podlahy sa používajú už veľmi dlho v najrôznejších interiéroch. Do domovov prinášajú teplo vďaka svojmu prirodzenému a upokojujúcemu vzhľadu. Drevená podlaha patrí medzi nadčasové prvky interiéru, jej farebnosť, kresba dreva určujú štýl a ovplyvňujú celkový výraz interiéru.

Do popredia sa dostávajú dvojvrstvové parkety, moderné masívne parkety alebo veľkoplošné drevené trojvrstvové plávajúce podlahy. Ich nášľapnú vrstvu, ktorá je chránená lakom, olejom alebo zostáva prírodná tvorí tvrdé drevo rôznych druhov. Lacnejšie drevené podlahy majú túto vrstvu z drevenej dyhy, pri drahších typoch je vrstva dreva hrubá 4mm, to znamená, že ju možno brúsiť a renovovať. Stredná vrstva je z mäkkého dreva nalepená priečne a spodná je tzv. protiťahová taktiež z dreva, ktorá podlahe dodáva tvarovú stabilitu. Namiesto klasických parketových dielov s perom a drážkou sa pri tomto systéme používajú suché mechanické zámky, ktoré zabraňujú neskoršiemu vzniku viditeľných škár typických pre drevené parkety.
Tento typ drevených podláh dokazuje, ako výrazne sa navzájom ovplyvňujú drevené a laminátové podlahy, pri ktorých sa prvýkrát stretávame so zámkovým systémom.

Dnes sú v ponuke aj podlahy z exotických drevín – sú síce drahšie, ale aj trvanlivejšie, lebo sú zväčša vyrábané z mimoriadne tvrdých druhov. Vynikajú krásou štruktúry dreva a netradičnými farebnými odtieňmi.

Ako vidno, drevených podláh existuje niekoľko typov a rozhodnutie zostáva na samotnom zákazníkovi.
Výber vhodnej drevenej podlahy závisí od mnohých faktorov. Nemôžeme za prvoradé v rebríčku hodnôt stavať financie, lebo aj tie najlacnejšie podlahy sa časom predražia

Čo poskytuje klasická drevená podlaha:

dobré tepelno a akusticko izolačné vlastnosti s vynikajúcim regulátorom vlhkosti vzduchu, ktorý nevyvoláva alergiu, vždy neopakovateľný originál podlahy z prírodného materiálu, dlhú životnosť materiálu so zachovaním si svojej hodnoty aj po rokoch,
možnosť viacnásobnej renovácie, ako prírodný obnoviteľný zdroj nezaťažuje životné prostredie a poskytuje možnosť recyklácie.
Drevená podlaha nie je taká hlučná ako laminátová.

Výhody drevených podláh

Uprednostnenie drevenej podlahy vyplýva nielen zo súčasného módneho trendu, ktorý trvá už niekoľko rokov, ale najmä z jej vlastností. Napr. teplota podlahy a stien je pre tepelnú pohodu človeka dôležitejšia, ako teplota vzduchu v miestnosti. Drevené podlahy veľmi dobre tepelne izolujú, a tak ich ľudská noha vníma príjemne. Pritom majú dostatočnú tepelnú priechodnosť, takže sú vhodné v miestnostiach s podlahovým vykurovaním (nie však vo všetkých prípadoch).
Oceniť by sme mali aj schopnosť dreva prijímať a vydávať vlhkosť, čo funguje v obmedzenej miere aj pri lakovaných drevených podlahách. Samozrejme tam, kde vystačíme s drevom upraveným len voskom alebo olejom bude regulácia klimatických podmienok ešte lepšia.

Požiadavkou na kvalitnú drevenú podlahu sú fyzikálne a mechanické vlastnosti dreva – najmä stabilita rozmerov a tvrdosť – lebo najmä tie určujú kvalitu drevenej podlahy a jej životnosť. Drevené parkety sa pomerne jednoducho čistia, ale raz za niekoľko rokov ich treba prebrúsiť a prelakovať. U drevenej podlahy z akéhokoľvek druhu musíme počítať s oxidáciou vplyvom denného svetla, keď sa jej odtieň postupom času mení. Na dosiahnutie maximálneho estetického efektu drevenej podlahy je veľmi dôležitá finálna povrchová úprava.

Drevené podlahy sa lepia celoplošne k rovnému a čistému podkladu, pribíjajú, alebo ukladajú ako plávajúce podlahy so suchým zámkom. Majú dobré tepelnoizolačné vlastnosti a dlhú životnosť. Možno ich kúpiť už s povrchovou úpravou – nalakované, naolejované prípadne voskované.
Ak sa na drevenej podlahe prejavilo poškodenie iba v malom rozsahu, oplatí sa rekonštrukcia. Najmenej bolestivým prípadom je prebrúsenie, pretmelenie a následné nalakovanie alebo naolejovanie pôvodnej podlahy. Škáry sa tmelia zmesou drevenej drviny a tmelu. Počas svojej životnosti drevenú podlahu možno niekoľkokrát prebrúsiť a jej povrchovú úpravu obnoviť.

Pri výmene podláh v panelákovom byte alebo v rodinnom dome takmer vždy narazíme na technický problém, ktorý obmedzuje výber novej podlahovej konštrukcie. Je ním hrúbka podlahy. Ak nechceme súčasne s výmenou podláh meniť aj dvere a zárubne, musíme zachovať aj po rekonštrukcii úroveň novej podlahy približne v tej istej rovine. Nanajvýš upravíme dvere ohobľovaním na spodnej hrane alebo podložíme pánty. Drevené podlahy sa vyrábajú v hrúbke od 9mm až 21mm, čím sa priblížili hrúbke laminátových podláh.

Drevená podlaha je drahšia, ale má aj dlhšiu životnosť. Je síce náročnejšia na údržbu, je menej odolná voči mechanickému namáhaniu, ale aj napriek tomu je jej životnosť niekoľko desiatok rokov. Počas tejto doby sa dá niekoľkokrát obrúsiť a jej povrch obnoviť. Parketová podlaha z tvrdých druhov driev má pri správnej údržbe životnosť dokonca oveľa dlhšiu.

Drevo dokáže vytvoriť atmosféru, dať miestnosti charakter. Je to prírodný materiál, príjemný na pohľad i na dotyk… jednoducho, drevo má mnoho predností, pre ktoré je na podlahe odjakživa obľúbené a človek ho využíva vo svojom príbytku dodnes.

Dvere Porta Doors, INVADO, DRE, ERKADO, Hörmann, Vasco, alebo LipBled - široká ponuka modelov

Vysoké estetické hodnoty dverí Porta sú výsledkom vysokej kvality výroby dverí, zaujímavého designu a špeciálnej technológie dyhovaných hrán a tesnenia zárubní, čo zvyšuje ich funkčnosť o zaručený tichý chod a tesnosť. Súbežne s dynamickým rozvojom firma rozšírila svoj sortiment výrobkov o ploché interiérové dvere, lakované a laminátové dvere, ktoré odpovedajú dnešným architektonickým požiadavkám obytných a verejných budov.

Firma Porta prináša radu inovatívnych riešení. K týmto novinkám patria regulované obložkové zárubne Porta-System, ktoré zmenili konečnú úpravu miestností. Porta je tiež prvým výrobcom na poľskom trhu kompletných dverných systémov pre verejné budovy, ktoré spĺňajú rôzne požiadavky na výstavbu, vrátane špeciálnych požiadaviek, ako normy akustickej izolácie alebo požiarnej odolnosti. Cez tieto rozdiely, jednotlivé druhy dverí daného dverného systému sú jednotné vo vnútornom vzhľade a ničím sa nelíšia od ostatných dverí v miestnosti.

Moderné technológie znamenajú dbalosť o ochranu životného prostredia. Porta používa pre výrobky len ekologicky nezávadné materiály a moderná spaľovňa výrobného odpadu zaisťuje dokonalú spotrebu tepelnej energie továrne. Každý rok znižujú emisie škodlivých látok a snažia sa o ich úplnú elimináciu.

Kľučky na dvere - nekonečný výber - TUPAI, MARIANI, Linea Cali, GEZE, AGB, AXA, PullBloc, JNF, WB

Kľučky sú taká samozrejmá vec. Nevnímame ich, aj keď sa ich dotýkame denne nespočetne veľa krát, každý deň, každú hodinu na celom svete. Všimneme si ich až vtedy, keď prestanú fungovať. Preto je prvoradou úlohou kľučky, aby nebadane fungovala tak dlho, ako je to len možné.

Prečo práve značka MP KOVANIA?

Máme so značkou veľmi dobré skúsenosti, je tu pre Vás od roku 2002. V ponuke sú výhradne produkty vyrobené v Európe a väčšinu z nich je k dodaniu do 24 hodín. Zastupujeme značky z Portugalska, Talianska, Nemecka, Holandska, Švédska a ďalších krajín.

Okrem toho poskytujeme kvalitný servis do 24 hodín. V ponuke je viac ako 500 modelov kľučiek.

Kľučky na dvere, kľučky na okná, kovania na okná, kovania na drevené dvere aj kovania na sklenené dvere, do interiéru i exteriéru. Máme pre vás všetky možné typy a druhy.

Luxusné, štýlové, dizajnové, kľučky z mosadze, z nehrdzavejúcej ocele alebo zliatiny zinku, aj kľučky z hliníka, ktoré sú funkčné a pritom lacné. A čo taká kľučka na dvere s kryštálmi Swarovski?

V našej predajni je široký výber kľučiek, stačí si vybrať.

Vieme, že záleží hlavne na kvalite. Aj preto je u nás samozrejmosť záruka 5 rokov na väčšinu výrobkov. Pri niektorých modeloch je to dokonca predĺžená záruka na 10 a 30 rokov. Kľučka či kovanie od nás nielen vydrží, ale i ochráni. Ponúkame bezpečnostné kovanie a rôzne ďalšie dverné kovania, okrem iného napr. aj kovania na posuvné dvere, či kovanie na sklo.

Ďalší doplnkový sortiment

Áno, ešte stále sme neskončili. Všetko potrebné kúpite u nás, na jednom mieste. Tak napríklad aj schodiskové madlá a držiaky, poštové schránky, klopadlá, číslice, piktogramy, pánty, madlá, mušle, zámky, stavebné vložky, samozatvárače dverí, zarážky, kľučky na euro okná, či krbové náradie.

Tapety - staňte sa dizajnérmi vašich stien

EXKLUZÍVNE TAPETY NA STENU a dekoratívne materiály

Pohodu každej miestnosti v rozhodujúcej miere ovplyvňuje farba a textúra stien. Jeden z možných spôsobov vytvorenia príjemnej nálady je tapetovanie. Rozmanitosť materiálu a vzorkovania tapiet umožňuje, aby sme si vytvorili interiér izieb, ktorý je v súlade s našim vkusom i vekom. Tapeta môže byť mimoriadne estetická i „hmatateľná“. Svoju krásu uchováva na dlhú dobu, ak jej už máme po krk, jednoducho ju vymeníme. Niektoré typy tapiet sa dajú ľahko čistiť, umývať, natierať alebo podľa potreby znova pretrieť. Existujú tapety, ktoré majú pozitívne účinky na klímu interiérov vytváraním príjemného pocitu tepla.

Moderné tapety na stenu dodajú stenám hrejivé a jedinečné čaro domova. Objednajte si u nás tapety a špičkové materiály od svetových výrobcov. Vytlačíme vám aj originálny motív tapety. Spolu vytvoríme steny, aké ste ešte nevideli. Navštívte nás a vyberte si motív, ktorý sa vám najviac páči. Pomôžeme a poradíme vám pri výbere vhodnej tapety.

Je správny čas na zmenu. Tapety sa vracajú zase do módy.